جامعه

 • احقاق حقوق ذی‌نفعان؛ تجربه‌ای شیرین خلق می‌کند

  پیام تبریک مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به‌مناسبت روز وکیل:

  احقاق حقوق ذی‌نفعان؛ تجربه‌ای شیرین خلق می‌کند

  دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، فرارسیدن روز "وکیل مدافع" را به همکاران حوزه حقوقی این سازمان در سراسر کشور تبریک گفت و احقاق حقوق ذی‌نفعان را موجب حلاوتی تکرارنشدنی توصیف کرد.

 • واکنش معاون اول قوه قضاییه به خبر اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی

  در نشست خبری مطرح شد؛

  واکنش معاون اول قوه قضاییه به خبر اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی

  معاون اول قوه قضاییه در خصوص خبر اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی یک شرکت گفت: نمی‌توان اظهارنظر غیر کارشناسی کرد زیرا باید تشخیص داده شود که مشکل چه بوده و چه جرمی اتفاق افتاده است.

 • نقش تشکل های مردمی در مدیریت محیط زیست

  نشست عصرانه تشکل های مردمی و مسئولین؛

  نقش تشکل های مردمی در مدیریت محیط زیست

  در ادامه سلسله نشست های عصرانه تشکل های مردمی و مسئولین، نشست نقش تشکل های مردمی در مدیریت محیط زیست با حضور دکتر #سمیه_رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی، دکتر #مهدی_پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، #سوده_نجفی عضو شورای اسلامی شهر تهران و #سیداحمد_علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس ستاد سمن های شهر تهران و با حضور بیش از ۵۰ مدیرعامل #تشکل_مردمی حوزه #محیط_زیست در ستاد سمن های شهر تهران برگزار شد.

 • هر چیزی به علی(ع) برنگردد به اصل خود برنگشته است

  هر چیزی به علی(ع) برنگردد به اصل خود برنگشته است

  آیت الله کاظم صدیقی در جلسه ای که به مناسبت هفته قوه قضاییه با حضور تعدادی از رؤسای کل دادگستری های استان ها و مسئولین دستگاه قضایی با هدف تبیین برنامه های بنیاد بین المللی غدیر و اولین همایش ملّی عدالت از منظر امیرالمؤمنین(ع) برگزار گردید اظهار داشت: امیرالمؤمنین(ع) بعد از رسول گرامی اسلام(ص) برترین الگوی عدالت برای بشریت است .

 • حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب

  حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب

  نشر علمی و دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین انتشارات دانشگاهی با شعار «با کتاب سلامتیم» در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور یافته است.

 • برند تین تین پوش از کجا آمد؟ / افزایش کیفیت پوشاک ایران

  برند تین تین پوش از کجا آمد؟ / افزایش کیفیت پوشاک ایران

  واردات پوشاک خارجی به ایران دو سال است که ممنوع است. بخشی از نیاز بازار از طریق قاچاق و بخش دیگری از طریق تولید پوشاک در بازار ایران تامین می شود. بر خلاف اینکه عده ای از وضعیت تولید پوشاک در ایران گلایه دارند اما گلناز سلطانی، یک کارآفرین پوشاک می گوید: ما موافق ممنوعیت واردات لباس نیستیم اما با توجه به اعمال ممنوعیت واردات پوشاک خارجی این روزها مردم متقاضی پوشاک ایرانی شدند. چه شد که ایرانی ها متقاضی پوشاک وطنی شدند؟