احقاق حقوق ذی‌نفعان؛ تجربه‌ای شیرین خلق می‌کند

دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، فرارسیدن روز "وکیل مدافع" را به همکاران حوزه حقوقی این سازمان در سراسر کشور تبریک گفت و احقاق حقوق ذی‌نفعان را موجب حلاوتی تکرارنشدنی توصیف کرد.

به گزارش خبرخونه به نقل از سازمان تامین اجتماعی، متن کامل پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خطاب به همکاران حوزه حقوقی این سازمان در سراسر کشور به شرح زیر است:

همکاران  ارجمند  حقوقی سازمان تأمین‌اجتماعی
سر منزل دو شغل؛ ظهور عدالت است. آن دو یکی قضاوت و دیگری وکالت است. شما همکاران محترم به عنوان نمادی از جامعه حقوقی و قانونی کشور، عهده‌دار دفاع از حقوق شرکای سازمان بوده و در راستای سوگند خویش و بهره‌مندی از دانش حقوقی و تجربیات حرفه‌ای و تخصصی در جهت احقاق حقوق قانونی آنها برمی‌آیید. یقیناً احقاق حقوق ذی‌نفعان حلاوتی تکرارنشدنی داشته که تجربه‌ای شیرین را خلق می‌کند.
روز هفتم اسفند ماه «روز وکیل مدافع» یادآور انسان‌های فرهیخته، عدالت‌محور و قانون‌مدار است؛ از این رو فرصت را مغتنم شمرده و به‌منظور پاسداشت و ارج نهادن به تلاش‌های صادقانه تمامی همکاران محترم حقوقی سازمان تأمین‌اجتماعی، این روز را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و  برای ایشان، گام‌هایی استوار و خستگی‌ناپذیر و وجدان‌هایی همیشه بیدار و هوشیار و قلب‌هایی آکنده از یاد خدا را مسئلت دارم.